Pokud se rozhodnete pro využití mých služeb, ušetřím Vám spoustu času, starostí a financí. Vytvořím výtvarnou studii, jejíž součástí je funkční rozvržení prostoru a jeho úpravy. Sjednocení stylu, materiálů a barevného schématu. Chcete- li pořídit nábytek se slevou nebo nemáte čas, mohu zrealizovat vše za Vás.

1. První schůzka

0,5h u mne v kanceláři, telefonicky
  • úvodní schůzka je nezávazná a zdarma
  • seznámení s Vašimi představami
  • určení doby trvání a velikosti projektu, převzetí plánů interiéru
  • vysvětlení běžného průběhu zakázky
  • nalezení nejvhodnějšího přístupu k Vaší zakázce
  • určení platebních podmínek

2. Výtvarná studie

Doba zpracování 14 dní

Půdorys, nárys, 3D výtvarná studie jedné místnosti v měřítku s dispozičním řešením interiéru dle všech ergonomických pravidel vč. určení zón. Bude naznačena možná barevnost, osvětlení, v návrhu bude přesně navrženo rozmístění nábytku. Výtvarná studie nepojednává ještě o stylu, tvarech a určitých typech nábytku.


Realizace na klíč

Vše udělám za Vás : naplánuji průběh projektu do posledního detailu, vím kde hledat – zajistím výhodnější nákup u dodavatelů, zajistím veškeré služby spojené s realizací, dohlédnu na dodržení rozpočtu a termínu dokončení. Ušetřím Vám spoustu času, starostí a financí.

3. Určení konceptu

Zaměříme se na Vaše individuální potřeby , podrobně je rozebereme, určíme co je pro Vás nejvhodnější a jaký styl je Vám nejbližší. Najdeme vyvážený poměr praktičnosti a útulnosti Vašeho projektu. Harmonie prvků, barev, materiálů a stylů Vám na míru. Slevy u dodavatelů při realizaci projektu na klíč.

4. Vzorkovnice

Doba dodání do 2 týdnů.

Inspirativní koláž s výběrem materiálů, tvarů a stylu. Vzorkovnice není návod k nákupu nábytku, měla by pouze ujasnit klientům souvislosti tvarů, barev a materiálů v daném konceptu.


5. Katalog produktů

Návod k nákupu. Doba zpracování 2-3 týdny.

Získáte kalkulaci projektu , jednotlivé zařizovací prvky s popisem a místem, kde jsou dostupné. Případně nákresy nábytku vyráběného na míru pro výrobce, truhláře Počet schůzek 2 + konzultace přes e-mail. Cena se může lišit podle nutnosti navštívit osobně obchody, tato část je velmi individuální, záleží na projektu. Více navštívených obchodů znamená větší náklady na dopravu